Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Свідоцтва немає — платник є

24.01.2014

        З початку поточного року набув чинності закон України, що вніс значні зміни до Податкового кодексу України в частині реєстрації платником ПДВ.

          Так, найвідчутніше зміни торкнулися самого Свідоцтва про реєстрацію платником ПДВ і, звичайно, свідоцтва про реєстрацію суб'єкта спеціального режиму. Свідоцтва, як документа, більше немає. Але у кожного з'явилася можливість запрошувати та отримувати інформацію з реєстру платників ПДВ в органах Міндоходів. Тепер, оскільки отримання таких витягів не є обов'язковим для платників, Міндоходів не перевірятиме їх наявність. Офіційний веб-сайт Міндоходів, на якому поміщений реєстр, оновлюється щодня.

           Як наслідок, з 1 січня 2014 року внесені зміни у відповідні форми документів, в яких тепер відпала необхідність відображати дані про Свідоцтво, а саме: податкової декларації з ПДВ та додатків до неї,  уточнюючого розрахунку з ПДВ, реєстру податкових накладних, податкової накладної та інших документів, у яких раніше було передбачено віддзеркалення вказаного реквізиту.

            При цьому необхідно звернути увагу, що у разі потреби представлення Свідоцтва або його завірених копій за період до внесення відповідних змін, витяг з реєстру або Свідоцтво надати необхідно. 

           Добре забуте старе торкнулося права на добровільну реєстрацію платником ПДВ. З нового року це право розповсюджується і на тих, хто тільки планує свою господарську діяльність, наявність операцій, що оподаткуються, тепер необов'язково.

 

                                                                   Інформаційно-комунікаційний відділ

ГУ Міндоходів у м. Севастополі