Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Звільнення від обов'язку подання податкової декларації

04.03.2014

Звільнення від обов'язку подання податкової декларації

            ДПІ у Нахімовському районі нагадує, що подання декларації - це не тільки конституційний обов'язок кожного громадянина це обов'язок, якій регламентовано нормами Податкового Кодексу України, а й можливість добровільної сплати податків, від рівня якої залежить стан місцевих бюджетів, соціально-економічний розвиток регіонів та добробут громадян. При цьому головною метою органів державної податкової служби є впровадження ідеології добровільності декларування доходів, взаєморозуміння та формування високої податкової культури громадян.

            Останній день подання декларації про майновий стан і доходи - 30 квітня 2014 року. Декларація заповнюється громадянином самостійно або нотаріально уповноваженою ним особою розбірливо чорнильною або кульковою ручкою. За неповнолітніх осіб або осіб, визнаних судом недієздатними, декларацію подають їх батьки (опікуни, піклувальники).             Виправлення у декларації відомостей, що не обумовлені підписом платника податків, не дозволяються.

            Платники податку звільняються від обов'язку подання податкової декларації незалежно від видів та сум отриманих доходів у випадках:

- якщо вони є неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року;

- перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі;

- перебувають у полоні або ув'язненні на території інших держав за станом на кінець граничного строку подання декларації;

- перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року;

- перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року.

 

Інформаційно-комунікаційний сектор

ДПІ у Нахімовському районі ГУ Міндоходів м. Севастополя