Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Об’єднання звітності

19.02.2014

На минулому у вівторок засіданні «круглого столу» начальник ЛДПІ Сергій Борисов повідомив представників  бізнесу про плановане об'єднання звітності з ПДФО та ЄСВ . Як запевнив керівника податкової інспекції ця можливість неодноразово обговорювалася на зустрічах представників ділових кіл з керівництвом Міністерства  доходів та зборів і була підтримана керівником відомства Олександром Клименко. Об'єднання звітності дозволить скоротити документообіг для підприємств та самозайнятих громадян , а також зменшить для них витрати часу на виконання процедур сплати податків.

Вже сьогодні фахівці відомства розробили кілька варіантів об'єднання звітності, які виносяться на обговорення з громадськістю . Зокрема , експерти Міністерства пропонують уніфікувати не тільки документообіг , а й бази даних по платникам ПДФО та ЄСВ . Що стосується безпосередньо об'єднаного звіту , то на розсуд підприємців виносяться два варіанти : приєднання відомостей про сплату ЄСВ в загальну декларацію про доходи або , навпаки , внесення записів про нарахування ПДФО звітності щодо сплати єдиного внеску.

"Об'єднання звітності - це черговий крок в рамках реформи адміністрування єдиного соціального внеску, яка почалася з передачею в 2013 році цієї функції від Пенсійного фонду до Міністерства доходів і зборів України. У майбутньому Міністерство також планує розширити можливості для подачі об'єднаної звітності в режимі он-лайн", - інформував учасників «круглого столу» Сергій Борисов.

Прес-служба ЛДПІ