Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Відкритий урок для майбутніх платників податків

27.02.2014

           В Севастопольському комерційному технікумі для студентів групи «Бухгалтерський облік» Першим заступником начальника ДПІ у Нахімовському районі ГУ Міндоходів р. Севастополя Колісниченко Дмитром Валентиновичем був проведений відкритий урок на тему: «Податкове і митне законодавство. Декларування доходів громадян, які отримані в 2013 році». Він розповів про значення та історію податків, їх роль у становленні держави, призначення в суспільстві.

«Ми з вами прагнемо побудувати сильну і процвітаючу державу з конкурентною ринковою економікою, стати частиною європейського співтовариства. А без сумлінної сплати податків це неможливо. Важливо, щоб ви усвідомили, що ніякі силові методи не змусять громадян вболівати за державу, цього можна досягти лише виховуючи податкову культуру у кожного українця», - зазначив Дмитро Валентинович.

 На завершення студентам побажали добре вчитися, щоб отримані знання допомогли їм стати успішними людьми, почати власний бізнес, або, можливо, поповнити ряди працівників органів Міндоходів.

 

Інформаційно-комунікаційний сектор

ДПІ у Нахімовському районі ГУ Міндоходів р. Севастополя