Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Понад 35 тисяч звернень поступило у балаклавський Центр обслуговування платників податків минулого року

05.03.2014

Значна увага підрозділами державної податкової інспекції у Балаклавському районі ГУ Миндоходов у м.Севастополі приділяється роботі, спрямованій на забезпечення добровільної сплати податків підприємствами, організаціями, громадянами. Помітний вклад у створення сприятливих умов для ведення бізнесу суб'єктами господарювання та жителів Балаклавського району вносить Центр обслуговування платників податків, розташований за адресою : м.Севастополь, вул.7-го Листопада, б.3.

У сервісному центрі проводиться прийом податкової звітності (вікно №1) і вхідної кореспонденції (вікно №3), реєстрація фізичних осіб-підприємців (вікно №2), надаються адміністративні послуги і податкові консультації платникам податків, консультації щодо  роботи з програмами електронного кабінету платника і підготовці електронної податковий звітності, забезпечена можливість відправки звітністі в електронному вигляді через мережу Інтернет. У 2013 році платникам податків тут було надано понад 4,3 тисячі консультаційних і 4,7 тисячі адміністративних послуг.

Також у Центрі обслуговування платників податків проводяться консультації щодо отримання електронного цифрового підпису підприємствам, установам і організаціям усіх форм власності, іншим суб'єктам господарської діяльності і фізичним особам. У 2013 році було безкоштовно видано 663 сертифікати електронних ключів.

У залі очікування балаклавські платники податків можуть ознайомитися із зразками заповнення заяв і декларацій, переліком адміністративних послуг, які безкоштовно надаються державною податковою інспекцією та іншим інформативним матеріалом. Корисна для платників податків інформація транслюється на телевізійному моніторі.

"У Центрі обслуговування платників податків Балаклавського району забезпечені зручний для відвідувачів режим роботи, розміщення інформаційно-довідкової інформації,отримання без черг необхідної інформації, довідки або документу. Усе це також сприяє формуванню високої податкової культури суспільства", - відмічає в.о. начальника ДПІ у Балаклавському районі Олена Гукова.

 У балаклавський Центр обслуговування платників податків впродовж 2013 року поступило 35810 звернень платників податків, прийнято 26075 одиниць податкової звітності.

ДПІ у Балаклавському районі ГУ Міндоходів у м.Севастополі