Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З початку 2014 року року місцевий бюджет Балаклавського району поповнився на 1,38 млн. гривен єдиного податку

12.03.2014

У Балаклавському районі за підсумками січня-лютого 2014 року суб'єктами господарювання, які працюють за спрощеною системою оподаткування, сплачено 1 375,9 тис. грн єдиного податку, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 32,4 %.

На 1 березня поточного року в ДПІ у Балаклавському районі ГУ Миндоходов у м.Севастополі зареєстровано 1364 особи, які обрали для себе спрощену систему оподаткування, з них юридичних осіб - 173, фізичних осіб — 1191.

Державна податкова інспекція у Балаклавському районі ГУ Миндоходов у м.Севастополі нагадує, що з 1 січня 2014 року спрощено процедуру реєстрації платників єдиного податку. Згідно зі змінами, прийнятими Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України відносно обліку і реєстрації платників податків і удосконалення деяких положень" і Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців відносно спрощення реєстрації осіб як платників податку" реєстрація здійснюється шляхом внесення відповідного запису до Реєстру платників єдиного податку, без отримання паперового Свідоцтва про реєстрацію платника єдиного податку.

Як прокоментувала в.о. начальника ДПІ у Балаклавському районі ГУ Миндоходов у м.Севастополі Олена Гукова: "У 2014 році контролюючими органами України продовжено курс на спрощення адміністративних процедур і перехід на спілкування з платниками податків в електронному режимі. Зокрема, спрощена процедура реєстрації платників ПДВ і єдиного податку передбачає, за наявності електронного підпису, можливість відправки реєстраційної заяви в електронній формі одночасно з поданням реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця".

 

ДПІ у Балаклавському районі

ГУ Міндоходів у м.Севастополі