Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Місцеві новини

  • Про конкретні кроки відомства в цьому напрямку розповів начальник ЛГНІ Сергій Борисов під час зустрічі з севастопольськими представниками бізнесу.

  • Днями, в приміщенні ДПІ Гагарінського району ГУ Міндоходов в м. Севастополі, відбулася особиста зустріч виконуючого обов'язки начальника Ігоря Купченко, заступника начальника Віталія Конохова з представниками бізнесу на тему: «Підсумки діяльності 2013 року, проблемні питання оподаткування».

  • Заступник начальника ДПІ у Гагарінському районі ГУ Міндоходів у м. Севастополі Віталій Конохов провів сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему: «Легалізація заробітної плати. Електронні сервіси, електронна звітність». Пропонуємо вашій увазі деякі із запитань, які надійшли від платників.

  • ДПІ у Балаклавському районі ГУ Миндоходов у м. Севастополі приділяє увагу питанням виховання податкової культури у підростаючого покоління. В.о. начальника ДПІ у Балаклавському районі Олена Гукова побувала в гостях у школярів ЗОШ № 30. Зустріч із учнями 7-8 класів була присвячена основам податкової

  • Оксана Хоровець прокоментувала нові правила адміністрування податку на нерухомість для фізичних осіб в Україні

  • У минулий четвер податківці Ленінського району провели семінар на тему « Правильна сплата податків». На заході були присутні представники різних організацій і підприємці. Податківці торкнулися не лише питання, що пов'язані з юридичними особами , такі як сплата податку за платіжним дорученням

  • ДПІ у Ленінському районі, що виступила організатором засідання "круглого столу", запропонувала розглянути сучасний стан та перспективи становлення системи підтримки розвитку підприємництва та бізнес-інкубаторів.

  • Отримувати доходи - конституційне право , платити з них податки - конституційний обов'язок . У минулий вівторок заступник начальника Ленінської ДПІ Кучеренко Олександр Володиміровіч відповів на запитання платників податків з легалізації найманої праці.

  • У прямому ефірі " Народного каналу" заступник начальника ЛДПІ Світлана Самозвон підвела попередні підсумки роботи податківців Ленінського району за рік. Цей рік був динамічним не тільки для працівників Міністерства доходів , але і для платників податків . Система введених електронних сервісів

  • Днями в ДПІ Ленінського району відбулося засідання «круглого столу», присвячене питанням адміністрування Міністерством доходів і зборів України єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, подання звітності в електронному вигляді, тощо.