Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Декларування доходів стабільно поповнює місцевий бюджет

05.03.2014

Кампанія декларування доходів громадян стабільно поповнює  місцевий бюджет Севастополя. З початку року вже 780 громадян надали декларації, а загальна сума задекларованих доходів  склала  57,8 мільйонів гривень. При цьому, податок до сплати складає 2,6 мільйонів гривень.

Нагадуємо, що кампанія декларування триватиме до 1 травня, а надати декларацію можна до Центрів обслуговування платників  податків за місцем реєстрації. 

            Норми законодавства, що діють, визначають випадки обов'язкового надання декларації, а також, з метою отримання податкової знижки.

            В цілому, логіка декларування проста – якщо виплачувалися доходи і не утримувався податок, необхідно подати декларацію та розрахуватися з бюджетом. В обов'язковому порядку необхідно задекларувати доходи у тих випадках, коли громадянин отримував доходи без утримання податку на доходи фізичних осіб. Наприклад,  коли платник податків отримує  виплати,  по яких закінчився термін позовної давності, у випадках отримання доходів не від податкових агентів, при отриманні іноземних доходів. Поширеними випадками є отримання спадку та подарунків (крім випадків, коли такий спадок або подарунки обкладалися по нульовій ставці), у випадках, коли  продавалися інвестиційні активи,  якщо протягом року громадяни здавали житло в оренду.

  

Інформаційно-комунікаційний відділ

ГУ Міндоходів у м. Севастополі